9 300 000 Kč

Číslo položky: 13389
Poslední dražitel: 13238

olej na plátně, 50 x 70 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:20:00
Číslo položky: 13459
Poslední dražitel: 12768

Habry u Bohunic
olej na kartonu, 34 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1922, na zadní straně přípis, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 26 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13322
Poslední dražitel: 11784

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 65 x 75 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, vymyté lazury, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 43 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:15:00
Číslo položky: 13338
Poslední dražitel: 13248

Klimt Gustav (1862 - 1918)

Žena s hadem
barevná litografie, 17, 5 x 12 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 47/50, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13385
Poslední dražitel: 13235

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 60 x 88, 5, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13452
Poslední dražitel: 13552

Jansa Václav (1859 - 1913)

olej na plátně, 60 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části malba poškozena cca 3 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13387
Poslední dražitel: 13236

olej na plátně, 60 x 44 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:10:00
Číslo položky: 13467
Poslední dražitel: 13450

Funny money - soubor 6 ks
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13332
Poslední dražitel: 13581

Hřiby
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:05:00
Číslo položky: 13494
Poslední dražitel: 13470

Commedia dell´arte
tříbarevná suchá jehla, 29, 5 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 465/500, signováno UD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 300 Kč
Příhoz: 500 Kč