9 300 000 Kč

Číslo položky: 13340
Poslední dražitel: 11308

Warhol Andy (1928 - 1987)

Michael Jackson
serigrafie, 40 x 35 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 58/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:45:00
Číslo položky: 13482
Poslední dražitel: 11894

Soltész Zoltán (1909 - 1990)

Z Podkarpatské Rusi
olej na kartonu, 55 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13488
Poslední dražitel: 13430

Tři portréty
lept, varianta s kresbou, 1/1, 23 x 14, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, přípis s věnováním od autora, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13491
Poslední dražitel: 12114

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

Francesca
olej na překližce, 40 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13501
Poslední dražitel: 11908

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 29, 5 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, po okrajích papír mírně poškozen, značeno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13502
Poslední dražitel: 13820

Nesignováno (Jan Vyčítal ?)

4 x ilustrace
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13383
Poslední dražitel: 13234

Karlův most
olej na plátně, 47 x 67 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:40:00
Číslo položky: 13492
Poslední dražitel: 14100

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Pampelišky, které nevadnou
olej na plátně, 35, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13339
Poslední dražitel: 13446

Warhol Andy (1928 - 1987)

Motýl
serigrafie, 32, 5 x 32, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 22/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  20:35:00
Číslo položky: 13384
Poslední dražitel: 13235

Uhlaři
olej na plátně, 57 x 74 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč