Pohled na Prahu olej na plátně, 70 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní nálada olej na plátně, 43 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen