Číslo položky: 5647
Poslední dražitel: 6775

Matoušek Ota (1890 - 1977)

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 54, 5 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:40:00
Číslo položky: 5637
Poslední dražitel: 6767

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 70 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:35:00
Číslo položky: 5642
Poslední dražitel: 6772

Jarní nálada
olej na plátně, 43 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5626
Poslední dražitel: 6291

Jarní tání
olej na kartonu, 32, 5 x 42, 5 cm, rámováno, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 141 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:30:00
Číslo položky: 5633
Poslední dražitel: 5397

Ženíšek Bedřich (1872 - 1930)

Lesní tůň
olej na plátně, 48 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:20:00
Číslo položky: 5625
Poslední dražitel: 6760

Lesní cesta
olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:00:00
Číslo položky: 5432
Poslední dražitel: 6663

olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:40:00
Číslo položky: 5429
Poslední dražitel: 6661

Břízy pod sněhem
olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5622
Poslední dražitel: 6745

Hlavsa Stanislav (1880 - 1947)

V Šárce v listopadu
olej na kartonu, 70 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis od autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5621
Poslední dražitel: 6898

olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:25:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE