9 300 000 Kč

Číslo položky: 5633
Poslední dražitel: 5397

Ženíšek Bedřich (1872 - 1930)

Lesní tůň
olej na plátně, 48 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:20:00
Číslo položky: 5625
Poslední dražitel: 6760

Lesní cesta
olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:00:00
Číslo položky: 5432
Poslední dražitel: 6663

olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:40:00
Číslo položky: 5429
Poslední dražitel: 6661

Břízy pod sněhem
olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5622
Poslední dražitel: 6745

Hlavsa Stanislav (1880 - 1947)

V Šárce v listopadu
olej na kartonu, 70 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis od autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5621
Poslední dražitel: 6898

olej na plátně, 70 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:25:00
Číslo položky: 5614
Poslední dražitel: 6753

olej na překližce, 36, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:15:00
Číslo položky: 5613
Poslední dražitel: 6752

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5619
Poslední dražitel: 6054

Lokomotivy
olej na kartonu, 37 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5617
Poslední dražitel: 5855

Na Záblatí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:05:00