Číslo položky: 5644
Poslední dražitel: 6435

Chalupy na Vožicku
olej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  21:35:00
Číslo položky: 5650
Poslední dražitel: 5804

Hlavsa Stanislav (1880 - 1947)

olej na kartonu, 50 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5648
Poslední dražitel: 5803

Ťápal Richard (1912 - 1990)

Fénix
olej na překližce, 59 x 71, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  21:30:00
Číslo položky: 5653
Poslední dražitel: 6606

olej plátno na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  21:25:00
Číslo položky: 5643
Poslední dražitel: 6760

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na sololitu, 69 x 100 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  21:20:00
Číslo položky: 5645
Poslední dražitel: 4940

Solovjev Arkadi (1902 - 1948)

Mokřina
olej na plátně, 79, 5 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5640
Poslední dražitel: 5640

Staré chalupy
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  21:15:00
Číslo položky: 5649
Poslední dražitel: 5803

Nesignováno

olej na plátně, 42 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5638
Poslední dražitel: 6899

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Zářijový den (Posázaví)
olej na plátně, 66 x 92, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  20:55:00
Číslo položky: 5639
Poslední dražitel: 6857

Svoboda Josef (1901 - ?)

Krajina před bouří
olej na plátně, 67 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  20:45:00