9 300 000 Kč

Číslo položky: 5607
Poslední dražitel: 6747

Zalesněná stráň
olej na plátně, 59 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:20:00
Číslo položky: 5600
Poslední dražitel: 5525

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 29, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:15:00
Číslo položky: 5608

Bokšay Josef (1891 - 1975)

Užhorodský zámek
pastel na papíře, 62 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:13:05
Číslo položky: 5601
Poslední dražitel: 5704

Valter Karel (1909 - 2006)

kombinovaná technika na kartonu, 29 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:05:00
Číslo položky: 5550
Poslední dražitel: 6390

olej na kartonu, 36 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:00:00
Číslo položky: 5606
Poslední dražitel: 5529

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 19 x 23 cm, nerámováno, volně loženo, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:55:00
Číslo položky: 5549
Poslední dražitel: 6706

Březina Václav (1862 - 1906)

akvarel na kartonu, 26 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:30:00
Číslo položky: 5548
Poslední dražitel: 6706

Březina Václav (1862 - 1906)

Lesní říčka
akvarel na kartonu, 26 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:25:00
Číslo položky: 5602
Poslední dražitel: 5526

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 19, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:10:00
Číslo položky: 5598
Poslední dražitel: 5523

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 22 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:05:00