9 300 000 Kč

Číslo položky: 5603
Poslední dražitel: 6744

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Potok v zimě
olej na kartonu, 25, 5 x 34, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:50:00
Číslo položky: 5616
Poslední dražitel: 5381

Odpolední slunce v Kobylském (Horní Bečva)
olej na kartonu, 32 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5551
Poslední dražitel: 6707

Březina Václav (1862 - 1906)

Břízy u potoka
olej na kartonu, 28 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:45:00
Číslo položky: 5610
Poslední dražitel: 6750

Körber Adolf (1887 - 1967)

U splavu
olej na plátně, 94 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:40:00
Číslo položky: 5611
Poslední dražitel: 6750

Zima na venkově
olej na plátně, 110 x 110 cm, rámováno, rám mírně poškozen, plátno v levé horní části protrženo, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:35:00
Číslo položky: 5607
Poslední dražitel: 6747

Zalesněná stráň
olej na plátně, 59 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:20:00
Číslo položky: 5600
Poslední dražitel: 5525

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 29, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:15:00
Číslo položky: 5608

Bokšay Josef (1891 - 1975)

Užhorodský zámek
pastel na papíře, 62 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:13:05
Číslo položky: 5601
Poslední dražitel: 5704

Valter Karel (1909 - 2006)

kombinovaná technika na kartonu, 29 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:05:00
Číslo položky: 5550
Poslední dražitel: 6390

olej na kartonu, 36 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:00:00