9 300 000 Kč

Číslo položky: 5609
Poslední dražitel: 6213

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Bratři Boublíkové
olej na plátně, 127 x 147 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba místy poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  22:20:00
Číslo položky: 5595
Poslední dražitel: 6856

Automobil
olej plátno na kartonu, 10 x 21 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  22:00:00
Číslo položky: 5612
Poslední dražitel: 6751

U kapličky v Krchově Lomné
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5552
Poslední dražitel: 6709

Březina Václav (1862 - 1906)

Na kraji lesa
olej na kartonu, 29, 5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:55:00
Číslo položky: 5618
Poslední dražitel: 6848

olej na kartonu, 48 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5603
Poslední dražitel: 6744

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Potok v zimě
olej na kartonu, 25, 5 x 34, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:50:00
Číslo položky: 5616
Poslední dražitel: 5381

Odpolední slunce v Kobylském (Horní Bečva)
olej na kartonu, 32 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5551
Poslední dražitel: 6707

Březina Václav (1862 - 1906)

Břízy u potoka
olej na kartonu, 28 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:45:00
Číslo položky: 5610
Poslední dražitel: 6750

Körber Adolf (1887 - 1967)

U splavu
olej na plátně, 94 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:40:00
Číslo položky: 5611
Poslední dražitel: 6750

Zima na venkově
olej na plátně, 110 x 110 cm, rámováno, rám mírně poškozen, plátno v levé horní části protrženo, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:35:00