Číslo položky: 5620
Poslední dražitel: 6916

Charvát František (1885 - ?)

Letní nálada
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:20:00
Číslo položky: 5614
Poslední dražitel: 6753

olej na překližce, 36, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:15:00
Číslo položky: 5613
Poslední dražitel: 6752

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5619
Poslední dražitel: 6054

Lokomotivy
olej na kartonu, 37 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5617
Poslední dražitel: 5855

Na Záblatí
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  20:05:00
Číslo položky: 5609
Poslední dražitel: 6213

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Bratři Boublíkové
olej na plátně, 127 x 147 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba místy poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  22:20:00
Číslo položky: 5595
Poslední dražitel: 6856

Automobil
olej plátno na kartonu, 10 x 21 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  22:00:00
Číslo položky: 5612
Poslední dražitel: 6751

U kapličky v Krchově Lomné
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5552
Poslední dražitel: 6709

Březina Václav (1862 - 1906)

Na kraji lesa
olej na kartonu, 29, 5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  21:55:00
Číslo položky: 5618
Poslední dražitel: 6848

olej na kartonu, 48 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč