Číslo položky: 5665
Poslední dražitel: 4843

Schneiderka Ludvík (1903 - 1980)

Zátiší s broskvemi a sklenicí
olej na kartonu, 20 x 20 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:15:00
Číslo položky: 5658
Poslední dražitel: 6714

Pravěká zvířata
kvaš na papíře, 32, 5 x 45 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír poškozen, přeložky, složky, skvrny po lepidle a vlhkosti, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  22:05:00
Číslo položky: 5651
Poslední dražitel: 6866

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Nerudova ulice
tuš, akvarel na papíře, 29 x 23 cm, rámováno, rám a pasparta mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  22:00:00
Číslo položky: 5659
Poslední dražitel: 5412

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Bodláčí
olej na kartonu, 56 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5663
Poslední dražitel: 6717

Indiáni - Velký Býk se vrací
tuš, tužka, běloba na papíře, 30 x 44 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 50 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5664
Poslední dražitel: 5749

Letiště
kombinovaná technika na kartonu, 14, 5 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1971, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5652
Poslední dražitel: 5740

Jehlan
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  21:55:00
Číslo položky: 5661
Poslední dražitel: 6921

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
akvatinta, 37, 5 x 51, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně zvlněn, signováno PD, č. 19, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  21:50:00
Číslo položky: 5641
Poslední dražitel: 5217

Chwala Fritz (1872 - 1936)

Ráno na řece
olej na plátně, 52 x 78 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  21:40:00
Číslo položky: 5660
Poslední dražitel: 6277

Plaške Bedřich (1875 - 1952)

Partie vesnice
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1900
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč