Číslo položky: 5556
Poslední dražitel: 5672

Automobil
olej plátno na kartonu, 22 x 10, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 84 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  22:15:00
Číslo položky: 5538
Poslední dražitel: 5725

Hudeček Stanislav (1872 - 1947)

olej na kartonu, 45 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  22:05:00
Číslo položky: 5547
Poslední dražitel: 6634

Děti a sýkorka
kvaš na papíře, 26, 5 x 24, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 5558
Poslední dražitel: 6840

Vodník
barevná litografie, výřez pasparty 31, 5 x 42 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 242/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  22:00:00
Číslo položky: 5532
Poslední dražitel: 6694

Březina Václav (1862 - 1906)

Kráva
olej lepenka na kartonu, 20 x 29 cm, nerámováno, nesignováno, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, z umělecké pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:50:00
Číslo položky: 5533
Poslední dražitel: 5337

olej na plátně, 50 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5501
Poslední dražitel: 6616

Borovice
olej na plátně, 96 x 121 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 78 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5535
Poslední dražitel: 5176

Dáma na pláži
olej na plátně, 30 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 44 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:45:00
Číslo položky: 5557
Poslední dražitel: 6729

Motiv z Dalmácie
olej na kartonu, 17 x 19 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5537
Poslední dražitel: 6766

Chalupa
olej na překližce, 16 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:40:00