9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 5676
Poslední dražitel: 6398

Hrad Lipnice
olej na kartonu, 25, 5 x 32, 5 cm, nerámováno, volně loženo, karton v dolní části poškozen přeložením, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  21:00:00
Číslo položky: 5666
Poslední dražitel: 6725

Multrus Josef (1898 - 1957)

Dívka s kopretinami
olej na kartonu, 46 x 50 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:50:00
Číslo položky: 5674
Poslední dražitel: 5534

olej plátno na kartonu, 26, 5 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5673
Poslední dražitel: 4849

Schneiderka Josef (1899 - 1945)

Sedící žena
olej na kartonu, 90, 5 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:45:00
Číslo položky: 5670
Poslední dražitel: 6792

Zimní nálada na venkově
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:40:00
Číslo položky: 5671
Poslední dražitel: 6792

Liebscher Adolf (1857 - 1919)

Motiv z Itálie
olej plátno na kartonu, 30 x 24 cm, nerámováno, signováno PH, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:35:00
Číslo položky: 5669
Poslední dražitel: 6791

Multrus Josef (1898 - 1957)

Motiv z Toskánska
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:30:00
Číslo položky: 5668
Poslední dražitel: 4846

Schneiderka Ludvík (1903 - 1980)

Na Hořansku
olej na kartonu, 34, 5x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:25:00
Číslo položky: 5667
Poslední dražitel: 6716

pastel na papíře, 34 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:20:00
Číslo položky: 5662
Poslední dražitel: 6797

Starci v kroji
akvarel na papíře, 48 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  20:15:00

do aukce Květen 2020.