Skalní partie olej na kartonu, 63 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", dále štítek z výstavy Julia Mařáka a jeho školy z r...
Růže olej na kartonu, 30 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, okolo roku 1900, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen