Číslo položky: 5606
Poslední dražitel: 5529

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 19 x 23 cm, nerámováno, volně loženo, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:55:00
Číslo položky: 5604
Poslední dražitel: 6883

Liesler Josef (1912 - 2005)

pastelka na papíře, 44 x 29 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD s věnováním, datováno 1946
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:45:00
Číslo položky: 5549
Poslední dražitel: 6706

Březina Václav (1862 - 1906)

akvarel na kartonu, 26 x 18, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:30:00
Číslo položky: 5548
Poslední dražitel: 6706

Březina Václav (1862 - 1906)

Lesní říčka
akvarel na kartonu, 26 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:25:00
Číslo položky: 5589
Poslední dražitel: 6734

Mezerová - Winterová Julie (1893 - 1980)

Lodě
olej na kartonu, 14, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5602
Poslední dražitel: 5526

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 19, 5 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:10:00
Číslo položky: 5598
Poslední dražitel: 5523

Ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 22 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:05:00
Číslo položky: 5593
Poslední dražitel: 6737

Guba Anton Rudolf (1884 - 1950)

Pasáček ovcí
olej na plátně, 69 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.4.2013  20:00:00
Číslo položky: 5542
Poslední dražitel: 6701

Březina Václav (1862 - 1906)

Skalní partie
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  22:35:00
Číslo položky: 5544
Poslední dražitel: 6703

Březina Václav (1862 - 1906)

Růže
olej na kartonu, 30 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, okolo roku 1900, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč