Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Číslo položky: 5527
Poslední dražitel: 6690

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Noční pohled na Prahu
olej na kartonu, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  20:10:00

do květnové aukce 2018