« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Číslo položky: 5540
Poslední dražitel: 5923

Pečinka František (1869 - 1917)

Studie z Velké
olej na kartonu, 39 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 17 500 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:30:00
Číslo položky: 5531
Poslední dražitel: 6693

Březina Václav (1862 - 1906)

Rozkvetlé stromy
olej plátno na kartonu, 15, 5 x 23, 5 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, z umělecké pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:25:00
Číslo položky: 5545
Poslední dražitel: 5729

Marvánek Otakar (1884 - 1921)

Cestou z lesa
olej na plátně, 86 x 104 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5536
Poslední dražitel: 6697

Kozly u Labe
olej na kartonu, 49, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:20:00
Číslo položky: 5553
Poslední dražitel: 5461

Pirát
olej na plátně, 41 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 5541
Poslední dražitel: 6700

Z Kameniček
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:10:00
Číslo položky: 5554
Poslední dražitel: 6710

Na potoce na podzim
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:05:00
Číslo položky: 5534
Poslední dražitel: 5657

Fratellini
barevná litografie, 24 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno v kameni LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  21:00:00
Číslo položky: 5526
Poslední dražitel: 5651

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

U silnice
kombinovaná technika na papíře, 42 x 60 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  20:25:00
Číslo položky: 5527
Poslední dražitel: 6690

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Noční pohled na Prahu
olej na kartonu, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  20:10:00