9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 5700
Poslední dražitel: 6813

Březina Václav (1862 - 1906)

Les s ovcemi
olej na kartonu, 65 x 93 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 178 600 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  23:05:00
Číslo položky: 5702
Poslední dražitel: 6814

Jansa Václav (1859 - 1913)

olej na plátně, 53 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 67 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  22:45:00
Číslo položky: 5698
Poslední dražitel: 6922

Zima na Vysočině
olej na kartonu, 50 x 58, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  22:00:00
Číslo položky: 5696
Poslední dražitel: 6810

Jansa Václav (1859 - 1913)

olej plátno na kartonu, 28 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  21:55:00
Číslo položky: 5679
Poslední dražitel: 6798

Multrus Josef (1898 - 1957)

Šeříky ve váze
olej na plátně, 75 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  21:35:00
Číslo položky: 5682
Poslední dražitel: 6330

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 63, 5 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nutno čistit, signováno PD, 1. pol. 20. století, zezadu záruční list, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 5681
Poslední dražitel: 6959

Šafařík Jan (1886 - 1915)

Valdštejnská ulice
akvarel na papíře, 47 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1906
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  21:30:00
Číslo položky: 5677
Poslední dražitel: 6796

Multrus Josef (1898 - 1957)

Kaplička
olej na plátně, 80 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  21:25:00
Číslo položky: 5675
Poslední dražitel: 6382

Ponorka
tuš, akvarel, kvaš na papíře, 14, 5 x 26, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír v horní části mírně zvlněn, signováno UD, datováno 1979
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  21:20:00
Číslo položky: 5678
Poslední dražitel: 6798

Lovecké zátiší
olej na překližce, 29 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.4.2013  21:15:00

do aukce Květen 2020.