9 300 000 Kč

Číslo položky: 5630
Poslední dražitel: 6924

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Pražský hrad
kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  20:15:00
Číslo položky: 5636
Poslední dražitel: 6695

Koudelka Josef (1877 - 1960)

kombinovaná technika na kartonu, 39, 5 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.4.2013  20:05:00
Číslo položky: 5628
Poslední dražitel: 6763

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na kartonu, 50 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  22:25:00
Číslo položky: 5657
Poslední dražitel: 6906

Jihočeské bahnisko
olej na kartonu, 50 x 66 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  22:10:00
Číslo položky: 5629
Poslední dražitel: 6159

Cestou do polí
olej na plátně, 48 x 58 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  22:00:00
Číslo položky: 5655
Poslední dražitel: 5533

Multrus Josef (1898 - 1957)

Ve školní zahradě
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:55:00
Číslo položky: 5623
Poslední dražitel: 5952

Ve žních - Lásenice
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:40:00
Číslo položky: 5637
Poslední dražitel: 6767

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 70 x 130 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:35:00
Číslo položky: 5642
Poslední dražitel: 6772

Jarní nálada
olej na plátně, 43 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5626
Poslední dražitel: 6291

Jarní tání
olej na kartonu, 32, 5 x 42, 5 cm, rámováno, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 141 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 25.4.2013  21:30:00