Číslo položky: 5594
Poslední dražitel: 6325

Barel
olej plátno na kartonu, 21 x 10 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  22:20:00
Číslo položky: 5581
Poslední dražitel: 6728

Březina Václav (1862 - 1906)

Les
olej na plátně, 65 x 50 cm, nerámováno, restaurováno, nesignováno okolo roku 1900, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 38 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  22:10:00
Číslo položky: 5539
Poslední dražitel: 6699

Březina Václav (1862 - 1906)

Krajina s potokem
olej plátno na dřevě, 34 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 17 000 Kč
Dosažená cena: 42 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  22:00:00
Číslo položky: 5582
Poslední dražitel: 6730

Březina Václav (1862 - 1906)

Krajina se ženou
olej na plátně, 53 x 71 cm, rámováno, rám mírně poškozen, restaurováno, nesignováno, okolo roku 1900, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 37 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  21:55:00
Číslo položky: 5599
Poslední dražitel: 5702

Valter Karel (1909 - 2006)

Průsek
kombinovaná technika na sololitu, 24 x 31 cm, rámováno, signováno PD, 2. 20. století, z rodinné pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  21:35:00
Číslo položky: 5435
Poslední dražitel: 6477

Zátiší s rybou a zeleninou
olej na kartonu, 48, 5 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  21:25:00
Číslo položky: 5596
Poslední dražitel: 6406

Valter Karel (1909 - 2006)

Nadějkov
kombinovaná technika na sololitu, 25, 5 x 32 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1977, z rodinné pozůstalosti autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  21:20:00
Číslo položky: 5450
Poslední dražitel: 6643

Zimní podvečer
olej na překližce, 50 x 65 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  21:15:00
Číslo položky: 5465
Poslední dražitel: 6337

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Zvěstování
olej na desce, 40 x 129 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  21:10:00
Číslo položky: 5591
Poslední dražitel: 5364

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Krajina před bouří
kombinovaná technika na kartonu, 33, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč