Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 5465
Poslední dražitel: 6337

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Zvěstování
olej na desce, 40 x 129 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  21:10:00
Číslo položky: 5591
Poslední dražitel: 5364

Schneiderka Alois (1896 - 1958)

Krajina před bouří
kombinovaná technika na kartonu, 33, 5 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5592
Poslední dražitel: 6737

olej na kartonu, 53 x 44 cm, rámováno, signováno PD, signováno PD s přípisem Paris, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5590
Poslední dražitel: 6736

olej na kartonu, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  20:50:00
Číslo položky: 5585
Poslední dražitel: 6302

Nečitelně signováno

olej na plátně, 44 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  20:45:00
Číslo položky: 5583
Poslední dražitel: 6863

Ovocné zátiší
barevná litografie, 29, 5 x 39, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  20:40:00
Číslo položky: 5580
Poslední dražitel: 6728

Pohled na Prahu
olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  20:25:00
Číslo položky: 5578
Poslední dražitel: 6727

Na Kampě
olej na kartonu, 34 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  20:20:00
Číslo položky: 5577
Poslední dražitel: 6726

Randa Karel (1912 - ?)

Ranní toaleta
olej na plátně, 106 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.4.2013  20:05:00
Číslo položky: 5546
Poslední dražitel: 5730

Březina Václav (1862 - 1906)

Rozkvetlý sad
olej na papíře, 40 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, nesignováno, okolo roku 1900, zezadu razítko "z umělecké pozůstalosti autora", ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.4.2013  22:50:00