Rozkvetlé stromy olej plátno na kartonu, 15, 5 x 23, 5 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, z umělecké pozůstalosti autora
Kozly u Labe olej na kartonu, 49, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1912, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Z Kameniček olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen