U kapličky v Krchově Lomné olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na kraji lesa olej na kartonu, 29, 5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen