Kráva olej lepenka na kartonu, 20 x 29 cm, nerámováno, nesignováno, 2. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, z umělecké pozůstalosti autora
Výhled do kraje olej na plátně, 50 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, nutno restaurovat, signováno LD, datováno 1911
Dáma na pláži olej na plátně, 30 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen