Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2981
Poslední dražitel: 3817

olej na kartonu, 69 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  21:10:00
Číslo položky: 2776
Poslední dražitel: 3036

Nečitelně signováno

Moře
olej na plátně, 70 x 120 cm, rámováno, rám silně poškozen, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  20:55:00
Číslo položky: 2783
Poslední dražitel: 3759

Slavíček Antonín (1870 - 1910)

olej na dřevě, 19, 5 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno tužkou monogramem A. S. LD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  20:30:00
Číslo položky: 2774
Poslední dražitel: 2905

Nesignováno

Romantická krajina s hradem
olej na dřevě, 13, 5 x 18, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století, pravděpodobně A. Piepenhagen - okruh
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  20:20:00
Číslo položky: 2775
Poslední dražitel: 2904

Nesignováno

Romantická krajina s figurální stafáží
olej na dřevě, 11 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 18. století, pravděpodobně Norbert Grund - okruh
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  20:15:00
Číslo položky: 2771
Poslední dražitel: 3715

Nečitelně signováno

Oráč
olej na plátně, 57, 5 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  22:05:00
Číslo položky: 2968
Poslední dražitel: 3585

Monogram A. B.

Rybářská chatrč
olej na plátně, 31 x 39 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno monogramem A. B. PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 18 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  21:45:00
Číslo položky: 2766
Poslední dražitel: 3408

Na Sázavě
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2604
Poslední dražitel: 3280

Nečitelně signováno

olej na plátně, 80 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, (Macoun Gustav ?), 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  21:25:00
Číslo položky: 2967
Poslední dražitel: 2995

Nesignováno

Alpská krajina s jezerem a rybáři
olej na kartonu, 55 x 72 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  20:50:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE