9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Číslo položky: 2862
Poslední dražitel: 3732

Hofman Vlastimil (1881 - 1970)

Svatý Kryštof
olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:05:00
Číslo položky: 2861
Poslední dražitel: 3545

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Staré Kestřany
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:00:00

do aukce Květen 2020.