Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2811
Poslední dražitel: 3057

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na překližce, 50 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  21:30:00
Číslo položky: 2827
Poslední dražitel: 3728

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Koně
olej na překližce, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  21:25:00
Číslo položky: 2932
Poslední dražitel: 3771

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Karafiáty ve sklenici
olej na kartonu, 39, 5 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  21:15:00
Číslo položky: 2927
Poslední dražitel: 3390

Z cyklu "Sen noci svatojánské"
barevná litografie na papíře, 46 x 32 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 15 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  21:05:00
Číslo položky: 2925
Poslední dražitel: 3427

Kotvald Ferdinand (1898 - 1980)

Na Boží hod vánoční
olej na kartonu, 18 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  20:45:00
Číslo položky: 2926
Poslední dražitel: 3570

olej na kartonu, 36, 5 x 50 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2923
Poslední dražitel: 3110

Náměstí pod sněhem
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  20:30:00
Číslo položky: 2758
Poslední dražitel: 3632

Don Quijote
barevná litografie, 48, 5 x 38 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  20:25:00
Číslo položky: 2919
Poslední dražitel: 2935

Roos Peter Philipp (1655/57 - 1706)

Krajina s dobytkem a zříceninou
olej na dřevě, 36 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LU, okolo roku 1680
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  20:15:00
Číslo položky: 2918
Poslední dražitel: 2934

Krajina s antickým chrámem
olej na dřevě, 36 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, uprostřed prasklá dřevěná deska, nesignováno, okolo roku 1680
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  20:05:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE