Číslo položky: 2889
Poslední dražitel: 3865

Mathauser Jaroslav (1881 - 1965)

U řeky
olej na plátně, 21 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  20:25:00
Číslo položky: 3019
Poslední dražitel: 3237

Krajina s chalupou
olej na překližce, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  20:15:00
Číslo položky: 2957
Poslední dražitel: 3413

Hudba v přírodě
olej na plátně, 65 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2008  21:00:00
Číslo položky: 2785
Poslední dražitel: 3801

Satra August (1877 - 1909)

Krajina s chalupou
olej na plátně, fixované na dřevěnou desku, 69 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1896
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2008  20:45:00
Číslo položky: 2931
Poslední dražitel: 3871

Hodek Josef (1888 - 1973)

Zima v Hořehledech
tempera na papíře, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2008  20:05:00
Číslo položky: 2917
Poslední dražitel: 3365

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Ženy v krojích
olej plátno na kartonu, 24 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  22:15:00
Číslo položky: 2940
Poslední dražitel: 3019

Nesignováno

Alpská krajina
olej na měděném plechu, 13 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, malba v duchu Norberta Gründa, 18. století ?
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  22:00:00
Číslo položky: 2950
Poslední dražitel: 3000

Nečitelně signováno

Dub
olej na plátně, 34 x 27 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  21:55:00
Číslo položky: 2937
Poslední dražitel: 3874

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Lesní krajina
olej na kartonu, 13, 5 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem M. P. PD, datováno 1912, zezadu štítek autora
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  21:35:00
Číslo položky: 3016
Poslední dražitel: 2738

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Zimní krajina s potokem
olej na plátně, 65 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno dole protrženo (cca 3 cm), signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  21:25:00