Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 2785
Poslední dražitel: 3801

Satra August (1877 - 1909)

Krajina s chalupou
olej na plátně, fixované na dřevěnou desku, 69 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1896
Vyvolávací cena: 26 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2008  20:45:00
Číslo položky: 2917
Poslední dražitel: 3365

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Ženy v krojích
olej plátno na kartonu, 24 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 22 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  22:15:00
Číslo položky: 2940
Poslední dražitel: 3019

Nesignováno

Alpská krajina
olej na měděném plechu, 13 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, malba v duchu Norberta Gründa, 18. století ?
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  22:00:00
Číslo položky: 2950
Poslední dražitel: 3000

Nečitelně signováno

Dub
olej na plátně, 34 x 27 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  21:55:00
Číslo položky: 2937
Poslední dražitel: 3874

Pirner Maxmilian (1854 - 1924)

Lesní krajina
olej na kartonu, 13, 5 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem M. P. PD, datováno 1912, zezadu štítek autora
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  21:35:00
Číslo položky: 3016
Poslední dražitel: 2738

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Zimní krajina s potokem
olej na plátně, 65 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno dole protrženo (cca 3 cm), signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  21:25:00
Číslo položky: 2876
Poslední dražitel: 3833

Piepenhagen August Bedřich (1791 - 1868))

Krajina v bouři
olej plátno na kartonu, 31, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno monogramem A. P. PD, okolo roku 1840 - 1850
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  21:00:00
Číslo položky: 3013
Poslední dražitel: 3906

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám silně poškozen, zaskleno, signováno LD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  20:55:00
Číslo položky: 2864
Poslední dražitel: 3643

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 65 x 93 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  20:45:00
Číslo položky: 2921
Poslední dražitel: 3264

Stuhlmüller Karl (1859 - 1930)

Selský dvůr
olej na kartonu, 36, 5 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  20:40:00

do květnové aukce 2018