Číslo položky: 2914
Poslední dražitel: 2972

Nečitelně signováno

Skaliska
olej na kartonu, 32 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  22:45:00
Číslo položky: 2915
Poslední dražitel: 3773

Nesignováno

Portrét dívky s hroznovým vínem
olej na plátně, 78 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, krakeláž, v obličejové části protrženo, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:50:00
Číslo položky: 2913
Poslední dražitel: 3762

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Sedlák s povozem
akvarel na papíře, 28 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:40:00
Číslo položky: 2909
Poslední dražitel: 3388

Bedrč u Bystřice
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 88 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:20:00
Číslo položky: 2888
Poslední dražitel: 3743

Bauch Jan (1898 - 1995)

Villon
tempera, kvaš na papíře, 59 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:15:00
Číslo položky: 2908
Poslední dražitel: 3704

Z cyklu "Sen noci svatojánské"
barevná litografie na papíře, 46 x 32 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 15 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2907
Poslední dražitel: 3703

barevná litografie na papíře, 46 x 32 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 15 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:10:00
Číslo položky: 2905
Poslední dražitel: 3648

Nečitelně signováno

Plachetnice
olej na plátně, 52 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:00:00
Číslo položky: 2904
Poslední dražitel: 3701

Vyvolávací cena: 15 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:55:00
Číslo položky: 2890
Poslední dražitel: 3694

olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:50:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE