Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 2901
Poslední dražitel: 3755

Röhling Vladislav (1878 - 1949)

Plachetnice
olej na plátně, 77 x 99 cm, rámováno, rám a malba poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:45:00
Číslo položky: 2887
Poslední dražitel: 3541

olej na kartonu, 24 x 30, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1919
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:10:00
Číslo položky: 2886
Poslední dražitel: 3742

Bauch Jan (1898 - 1995)

Tlustá Margot
tempera, kvaš na papíře, 59 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:05:00
Číslo položky: 2885
Poslední dražitel: 3670

Žene se bouře
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:00:00
Číslo položky: 2851
Poslední dražitel: 3182

Mehl Jan (1912 - 1990)

Ateliér
olej na kartonu, 54 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 59 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  22:00:00
Číslo položky: 2884
Poslední dražitel: 3163

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

Děti na sněhu
kvaš na papíře, 34 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:55:00
Číslo položky: 2881
Poslední dražitel: 3395

Chwala Fritz (1872 - 1936)

olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:50:00
Číslo položky: 2883
Poslední dražitel: 3724

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Koňský povoz
akvarel na papíře, 20 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2878
Poslední dražitel: 3350

Liška
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:30:00
Číslo položky: 2879
Poslední dražitel: 3590

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 34 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč