Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2878
Poslední dražitel: 3350

Liška
olej na kartonu, 50 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:30:00
Číslo položky: 2879
Poslední dražitel: 3590

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 34 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 2877
Poslední dražitel: 3627

Škrabánek František (1901 - 1971)

Jarní nálada u Dubí
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:20:00
Číslo položky: 2870
Poslední dražitel: 3361

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:10:00
Číslo položky: 2873
Poslední dražitel: 3185

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:05:00
Číslo položky: 2874
Poslední dražitel: 3625

Nesignováno

Čertovka
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2871
Poslední dražitel: 3740

olej na plátně, 30, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:00:00
Číslo položky: 2872
Poslední dražitel: 3729

Odpolední procházka
olej na kartonu, 22 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zepředu štítek autora, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2865
Poslední dražitel: 2720

Z Kameniček
olej na plátně, 97 x 128 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:20:00
Číslo položky: 2863
Poslední dražitel: 3546

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Nevesinji
olej na dřevě, 15 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:10:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE