Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Číslo položky: 2870
Poslední dražitel: 3361

Zasněžené chalupy
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:10:00
Číslo položky: 2873
Poslední dražitel: 3185

Multrus Josef (1898 - 1957)

olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:05:00
Číslo položky: 2874
Poslední dražitel: 3625

Nesignováno

Čertovka
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2871
Poslední dražitel: 3740

olej na plátně, 30, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1930
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:00:00
Číslo položky: 2872
Poslední dražitel: 3729

Odpolední procházka
olej na kartonu, 22 x 28 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zepředu štítek autora, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2865
Poslední dražitel: 2720

Z Kameniček
olej na plátně, 97 x 128 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:20:00
Číslo položky: 2863
Poslední dražitel: 3546

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Nevesinji
olej na dřevě, 15 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:10:00
Číslo položky: 2862
Poslední dražitel: 3732

Hofman Vlastimil (1881 - 1970)

Svatý Kryštof
olej na překližce, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:05:00
Číslo položky: 2861
Poslední dražitel: 3545

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

Staré Kestřany
olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

do květnové aukce 2018