Číslo položky: 2370
Poslední dražitel: 3227

Nesignováno

olej na kartonu, 40 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2008  21:35:00
Číslo položky: 2161
Poslední dražitel: 2324

Nečitelně signováno

Břízy
olej na plátně, 80 x 60, 5 cm, nerámováno, nečitelně signováno LD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2008  21:00:00
Číslo položky: 2192
Poslední dražitel: 3155

Lhota Josef (1895 - 1982)

Dřevorubec
olej na plátně, 50 x 45, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2008  20:55:00
Číslo položky: 2997
Poslední dražitel: 3452

Boháček Karel (1886 - 1928)

olej na kartonu, 25, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2008  20:15:00
Číslo položky: 2993
Poslední dražitel: 3859

Sahara
kvaš na papíře, 26, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 8. 4. 1982, razítko z výstavy ve Vltavínu v roce 2001
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  22:10:00
Číslo položky: 2996
Poslední dražitel: 3722

Arnet Josef (1906 - ?)

Šeříky a máky
olej na plátně, 50 x 60 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  22:00:00
Číslo položky: 2994
Poslední dražitel: 3102

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  21:55:00
Číslo položky: 2991
Poslední dražitel: 3424

Zima na potoce
olej na kartonu, 50, 5 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 89 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  21:40:00
Číslo položky: 2992
Poslední dražitel: 3859

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Krajina pod sněhem
tempera na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1971
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2989
Poslední dražitel: 3681

Nesignováno

olej na plátně, 64 x 79 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2008  21:30:00