Číslo položky: 2965
Poslední dražitel: 3791

Nolč Vojtěch (1912 – 1989)

Pieroti
olej na plátně, 44 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  20:40:00
Číslo položky: 2964
Poslední dražitel: 3143

Multrus Josef (1898 - 1957)

Zámecká zahrada
olej na překližce, 44, 5 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  20:35:00
Číslo položky: 2963
Poslední dražitel: 3430

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 135 000 Kč
Dosažená cena: 151 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  20:30:00
Číslo položky: 2961
Poslední dražitel: 3590

olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  20:25:00
Číslo položky: 2962
Poslední dražitel: 3705

Krajina s břízami
olej na kartonu, 34 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Dosažená cena: 35 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 2960
Poslední dražitel: 3598

olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, pravděpodobně přelom 19. - 20. století ?
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  20:15:00
Číslo položky: 2458
Poslední dražitel: 2715

Brožík Václav (1851 - 1901)

Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  20:05:00
Číslo položky: 2742
Poslední dražitel: 3477

Chalupy v zimě
olej na lepence, 36 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  21:45:00
Číslo položky: 2746
Poslední dražitel: 3688

Navrátil Josef

Romantická krajina s hradem
olej na dřevě, 42 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, zepředu štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  21:40:00
Číslo položky: 2951
Poslední dražitel: 3581

Chittussi Antonín (1847 - 1891)

Podvečerní krajina
olej plátno na kartonu, 12, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu pozůstalostní razítko autora, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  21:20:00