Číslo položky: 2796
Poslední dražitel: 2904

Nečitelně signováno

Ztroskotání
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, původně protržena na dvou místech, restaurováno, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  21:05:00
Číslo položky: 2948
Poslední dražitel: 3241

Multrus Josef (1898 - 1957)

Jarní nálada na venkově
olej na plátně, 80 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  21:00:00
Číslo položky: 2947
Poslední dražitel: 3776

Italská žena
olej na překližce, 69 x 59 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  20:55:00
Číslo položky: 2854
Poslední dražitel: 3728

Holan Karel (1893 - 1953)

Břevnovské skály v zimě
olej na plátně, 50 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 46 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  20:30:00
Číslo položky: 2942
Poslední dražitel: 3582

V aleji v červnu
olej na lepence, 56 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 2852
Poslední dražitel: 3537

olej na kartonu, 44 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  20:25:00
Číslo položky: 2941
Poslední dražitel: 3581

Zimní krajina s říčkou
olej na kartonu, 28 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 2939
Poslední dražitel: 3590

Nesignováno

U věštkyně
olej na dřevě, 23 x 17, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 19. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2008  20:05:00
Číslo položky: 2933
Poslední dražitel: 3723

Řecko
barevná litografie, 38 x 48 cm, nerámováno, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  21:55:00
Číslo položky: 2820
Poslední dražitel: 3728

Ovocné zátiší
barevná litografie, 32 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  21:45:00