Číslo položky: 2876
Poslední dražitel: 3833

Piepenhagen August Bedřich (1791 - 1868))

Krajina v bouři
olej plátno na kartonu, 31, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno monogramem A. P. PD, okolo roku 1840 - 1850
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  21:00:00
Číslo položky: 3013
Poslední dražitel: 3906

Chalupy v zimě
olej na kartonu, 20 x 29 cm, rámováno, rám silně poškozen, zaskleno, signováno LD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 54 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  20:55:00
Číslo položky: 2864
Poslední dražitel: 3643

Beneš Vincenc (1883 - 1979)

olej na plátně, 65 x 93 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  20:45:00
Číslo položky: 2921
Poslední dražitel: 3264

Stuhlmüller Karl (1859 - 1930)

Selský dvůr
olej na kartonu, 36, 5 x 57 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  20:40:00
Číslo položky: 3012
Poslední dražitel: 2986

Fakír
olej na lepence, 32 x 29 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  20:35:00
Číslo položky: 2818
Poslední dražitel: 3264

Janeček J.

Bramboříky
olej plátno na kartonu, 62 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2008  20:05:00
Číslo položky: 2725
Poslední dražitel: 3242

Nečitelně signováno

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 55 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2008  22:35:00
Číslo položky: 2753
Poslední dražitel: 3230

Švarc Václav (1886 - 1956)

Zátiší s hrnečkem a jablky
pastel na papíře, 24 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2008  21:45:00
Číslo položky: 2686
Poslední dražitel: 3306

Zátiší s rybami
olej na překližce, 40 x 56, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2008  21:30:00
Číslo položky: 2401
Poslední dražitel: 3429

Zasněžená horská krajina
olej na kartonu, 64 x 82 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2008  21:55:00