9 300 000 Kč

Číslo položky: 2995
Poslední dražitel: 3920

Arnet Josef (1906 - ?)

Potok
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  21:10:00
Číslo položky: 3000
Poslední dražitel: 3609

Arnet Josef (1906 - ?)

Moře
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  21:05:00
Číslo položky: 2949
Poslední dražitel: 3177

Nesignováno

Přístav
olej na dřevě, 13 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století (Antonín Chittussi ?)
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  20:55:00
Číslo položky: 2849
Poslední dražitel: 3490

Z pouti
olej na plátně, 74 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  20:45:00
Číslo položky: 2990
Poslední dražitel: 3714

Anežský klášter
olej na kartonu, 66 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2930
Poslední dražitel: 3194

Dědina Jan (1870 - 1955)

Čtoucí dívka
pastel na kartonu, 61 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD s věnováním sestře Anně, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2984
Poslední dražitel: 3913

Moře
olej na plátně, 99 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  20:30:00
Číslo položky: 2889
Poslední dražitel: 3865

Mathauser Jaroslav (1881 - 1965)

U řeky
olej na plátně, 21 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  20:25:00
Číslo položky: 3019
Poslední dražitel: 3237

Krajina s chalupou
olej na překližce, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  20:15:00
Číslo položky: 2957
Poslední dražitel: 3413

Hudba v přírodě
olej na plátně, 65 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2008  21:00:00