Lesní krajina olej na kartonu, 13, 5 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem M. P. PD, datováno 1912, zezadu štítek autora
Zimní krajina s potokem olej na plátně, 65 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno dole protrženo (cca 3 cm), signováno PD, 20. léta 20. století