Portrét dívky olej na dřevě, 25 x 30 cm, rámováno, štukovaný rám nově poškozen, původně opravován, malba poškozena, zkrakelována, původně restaurováno, retuše na více místech, signováno PD, datováno 1889, zezadu ra...
Podvečerní krajina olej plátno na kartonu, 12, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zezadu pozůstalostní razítko autora, nesignováno, 2. pol. 19. století