9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

1 2 3 4 5 6 »
Číslo položky: 13333
Poslední dražitel: 13051

Rosenmayer Franz (1864 - 1912)

Trhová scéna s koňmi
olej na dřevě, 32 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:00:00
Číslo položky: 13331

Nečitelně signováno

Zřícenina
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno 1924
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:05:00
Číslo položky: 13318
Poslední dražitel: 13045

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:15:00
Číslo položky: 13321
Poslední dražitel: 13044

Práce na poli
olej plátno na kartonu, 41 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:30:00
Číslo položky: 13378
Poslední dražitel: 13081

Vernisáž
barevná litografie, 48, 5 x 65 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, 17/95, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:35:00
Číslo položky: 13360
Poslední dražitel: 10883

Multrus Josef (1898 - 1957)

Rodinná sešlost
olej na překližce, 24 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:40:00
Číslo položky: 13379
Poslední dražitel: 13368

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej plátno na kartonu, 47, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:45:00
Číslo položky: 13380
Poslední dražitel: 11252

Na pastvě
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:50:00
Číslo položky: 13326
Poslední dražitel: 13467

Beran Leopold (1884 - 1965)

olej na plátně, 69, 5 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  21:55:00
Číslo položky: 13381
Poslední dražitel: 11252

Tání ve Skalici
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.5.2020  22:00:00

1 2 3 4 5 6 »

do aukce Květen 2020.