Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 13425
Poslední dražitel: 12987

Žlutý slunečník
kombinovaná technika na kartonu, 100, 5 x 71 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 256 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  23:00:00
Číslo položky: 13426
Poslední dražitel: 14072

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Krajina u Velkého Týnce s Olomoucí
olej tempera na plátně, 81 x 116 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, přiložen dopis z Národní galerie
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:55:00
Číslo položky: 13461
Poslední dražitel: 14103

Na čekané
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:50:00
Číslo položky: 13462
Poslední dražitel: 13139

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Těžní věž
olej na sololitu, 100 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1972, na zadní straně štítek autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:30:00
Číslo položky: 13325
Poslední dražitel: 12756

Bokšay Josef (1891 - 1975)

Motiv z Užhorodu
olej na plátně, 61, 5 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 130 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:25:00
Číslo položky: 13377
Poslední dražitel: 13387

Artistka
akvarel, tuš na papíře, 32 x 25, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1984
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 13388
Poslední dražitel: 11138

Matějská pouť
olej a plátně, 64 x 79, 5 cm, nerámováno, bez vypínacího rámu, plátno a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13449
Poslední dražitel: 13629

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Dívčí poloakt
olej na kartonu, 26 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13500
Poslední dražitel: 13166

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Kristus
kombinovaná technika na papíře, 112 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1947
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 34 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13396
Poslední dražitel: 13093

Kassandra
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:15:00

do aukce Září 2020.