Číslo položky: 3477
Poslední dražitel: 3431

Ružbachy
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  20:15:00
Číslo položky: 3376
Poslední dražitel: 4260

Dědina Jan (1870 - 1955)

Cigánečka
olej na překližce, 35 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  22:00:00
Číslo položky: 3472
Poslední dražitel: 4446

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  21:55:00
Číslo položky: 3471
Poslední dražitel: 4458

olej na kartonu, 51, 5 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  21:45:00
Číslo položky: 3470
Poslední dražitel: 4154

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Červánky
olej na plátně, 27 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  21:40:00
Číslo položky: 3468
Poslední dražitel: 4457

Léto na Vožicku
olej na plátně, 66 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  21:35:00
Číslo položky: 3467
Poslední dražitel: 4509

olej na kartonu, 50 x 69, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 205 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  21:25:00
Číslo položky: 3466
Poslední dražitel: 4455

Zima na Vysočině
olej plátno na kartonu, 36 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  21:20:00
Číslo položky: 3465
Poslední dražitel: 4278

Makové pole
olej plátno na kartonu, 46 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  21:15:00
Číslo položky: 3462
Poslední dražitel: 4452

Bím Tomáš (* 1946)

Golfové hřiště
barevná litografie, 65 x 49 cm, rámováno, zaskleno, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  20:50:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE