Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 3461
Poslední dražitel: 4288

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Vojkovice
olej plátno na kartonu, 42, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  20:40:00
Číslo položky: 3459
Poslední dražitel: 3847

Nečitelně signováno

Námořní hlídka
olej na kartonu, 37 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  20:30:00
Číslo položky: 3458
Poslední dražitel: 4536

Plachetnice
olej na kartonu, 62 x 81 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  20:25:00
Číslo položky: 3454
Poslední dražitel: 4500

Na procházce
olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2009  20:00:00
Číslo položky: 3279
Poslední dražitel: 4206

Diblík František X. (1887 - 1955)

Dívka s loutnou
olej na plátně, 42 x 54 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1907 ?
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  22:00:00
Číslo položky: 3187
Poslední dražitel: 4369

Opakovaná aukce

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

olej na plátně, 75 x 92 cm, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1900
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  21:55:00
Číslo položky: 3354
Poslední dražitel: 3795

Na kraji lesa
olej na kartonu, 24, 5 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  21:45:00
Číslo položky: 3030
Poslední dražitel: 3960

Mehl Jan (1912 - 1990)

Podzimní den
olej na kartonu, 41 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1938 - 39
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  21:40:00
Číslo položky: 3357
Poslední dražitel: 3663

Ráno s jíním u Stanu
olej na kartonu, 39 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  21:30:00
Číslo položky: 3343
Poslední dražitel: 4360

Jansa Václav (1859 - 1913)

Železná panna v Českých Budějovicích
olej na plátně, 51, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč