Číslo položky: 3489
Poslední dražitel: 4539

Tužínský Alois (1907 - ?)

Procházka v přístavu
olej na plátně, 73 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  21:20:00
Číslo položky: 3487
Poslední dražitel: 4560

Janeček - Pardubský Alois (1894 - 1974)

Bárky v Dalmácii
olej na plátně, 60 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  21:10:00
Číslo položky: 3484
Poslední dražitel: 3901

Multrus Josef (1898 - 1957)

Lesní potok
olej na plátně, 77, 5 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  20:55:00
Číslo položky: 3485
Poslední dražitel: 3674

Bartoněk Vojtěch (1859 - 1908)

Dívka s vědrem
olej na lastuře, 18, 5 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno monogramem V. B. LD, zepředu štítek autora, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3478
Poslední dražitel: 4464

olej na plátně, 93 x 114 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  20:40:00
Číslo položky: 3482
Poslední dražitel: 3435

Bezděz
olej na kartonu, 26 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3475
Poslední dražitel: 4068

Rybář
olej na kartonu, 51 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, okolo roku 1900 - 1910
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  20:35:00
Číslo položky: 3479
Poslední dražitel: 3897

V létě u řeky
olej na kartonu, 50 x 65, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3480
Poslední dražitel: 3871

Staré chalupy
olej na plátně, 64 x 104 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1929
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 90 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3474
Poslední dražitel: 4515

olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Dosažená cena: 265 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  20:30:00