Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Číslo položky: 3421
Poslední dražitel: 4256

Chalupa
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  20:25:00

do květnové aukce 2018