« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Číslo položky: 3424
Poslední dražitel: 4092

olej na plátně, 57 x 94 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  20:40:00
Číslo položky: 3422
Poslední dražitel: 3818

Nečitelně signováno

V ulici
olej na kartonu, 30 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  20:30:00
Číslo položky: 3421
Poslední dražitel: 4256

Chalupa
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  20:25:00