Probíhá příprava
květnové aukce 2018.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 3451
Poslední dražitel: 4496

Léto na řece
olej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 110 000 Kč
Dosažená cena: 255 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  21:25:00
Číslo položky: 3452
Poslední dražitel: 3983

Dívka s králíčky
olej na plátně, 60 x 92 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LN, datováno 1906
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  21:20:00
Číslo položky: 3449
Poslední dražitel: 4226

Chocholatz Josef

Portrét ženy
olej na dřevě, 25 x 19 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno zezadu, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  21:10:00
Číslo položky: 3450
Poslední dražitel: 4228

Chocholatz Josef

Portrét ženy
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3448
Poslední dražitel: 3761

Nesignováno

olej plátno na kartonu, 61, 5 x 79 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  21:00:00
Číslo položky: 3440
Poslední dražitel: 3571

Wagner S.

Větrný mlýn
olej na plátně, 59 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, konec 19. století
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  20:40:00
Číslo položky: 3443
Poslední dražitel: 4443

Letní krajina s chalupami
olej na kartonu, 26, 5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  20:35:00
Číslo položky: 3442
Poslední dražitel: 4494

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

Podzim na Hejlovce
olej na plátně, 57 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  20:25:00
Číslo položky: 3441
Poslední dražitel: 4406

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Kunětická hora
olej na kartonu, 42 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  20:20:00
Číslo položky: 3384
Poslední dražitel: 3499

Na trhu
olej na kartonu, 49 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  20:05:00

do květnové aukce 2018