Číslo položky: 3529
Poslední dražitel: 4345

olej na kartonu, 47 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 32 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2009  20:00:00
Číslo položky: 3236
Poslední dražitel: 4199

Nesignováno

Alpský motiv
olej na plátně, 55 x 68, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  22:05:00
Číslo položky: 2524
Poslední dražitel: 3842

Reschreiter R. M.

Matterhorn
tempera, kvaš na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  21:55:00
Číslo položky: 3284
Poslední dražitel: 4142

Stojanow C. Pjotr (1887 - ?)

Zimní radovánky
olej na plátně, 57, 5 x 78, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3294
Poslední dražitel: 4464

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na plátně, 60, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  21:50:00
Číslo položky: 2525
Poslední dražitel: 3842

Reschreiter R. M.

Grossglockner
tempera, kvaš na kartonu, 34 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  21:40:00
Číslo položky: 3527
Poslední dražitel: 4079

Lebeda Otakar (1877 - 1901)

Paseka s pasoucími se husami
olej na lepence, 51 x 33 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  21:25:00
Číslo položky: 3528
Poslední dražitel: 4343

olej na plátně, 45 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 41 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3524
Poslední dražitel: 4570

Proti slunci
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  21:10:00
Číslo položky: 1796
Poslední dražitel: 3577

Nesignováno

olej na kartonu, 33, 5 x 43 cm, nerámováno, nesignováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  21:05:00