Číslo položky: 3491
Poslední dražitel: 3908

olej plátno na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  22:35:00
Číslo položky: 3372
Poslední dražitel: 3850

Fratellini
čtyřbarevná litografie, 24 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1937, zařazeno v knize "František Tichý - Grafické dílo" od Františka Dvořáka
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  22:25:00
Číslo položky: 3486
Poslední dražitel: 4523

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 64 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH L. Kuba Paris, zezadu razítko z výstavy v Paříži, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  22:20:00
Číslo položky: 3497
Poslední dražitel: 3483

olej na plátně, 51 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  22:05:00
Číslo položky: 3490
Poslední dražitel: 3878

olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  21:55:00
Číslo položky: 3496
Poslední dražitel: 4565

Čapek Josef (1887 - 1945)

Maska
linoryt, 15 x 21 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3494
Poslední dražitel: 4549

Klauni
barevná litografie, 37 x 49 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 40/92, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  21:45:00
Číslo položky: 3493
Poslední dražitel: 4540

Jerry z ostrovů
kvaš na papíře, 31, 5 x 30 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 88 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  21:35:00
Číslo položky: 3492
Poslední dražitel: 4534

Letní krajina v Posázaví
olej na kartonu, 48 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1918
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  21:30:00
Číslo položky: 3483
Poslední dražitel: 4467

Bakla Emanuel (1878 - 1943)

Kampa
olej na kartonu, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2009  21:20:00