Fratellini čtyřbarevná litografie, 24 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1937, zařazeno v knize "František Tichý - Grafické dílo" od Františka Dvořáka
Sedící dívčí akt olej na plátně, 64 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH L. Kuba Paris, zezadu razítko z výstavy v Paříži, 2. pol. 19. století