Číslo položky: 3519
Poslední dražitel: 4572

Slunný podzim
olej na kartonu, 40 x 40 cm, nerámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  20:50:00
Číslo položky: 3523
Poslední dražitel: 4568

Jarní tání
olej na kartonu, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 140 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 3520
Poslední dražitel: 4301

Čapek Josef (1887 - 1945)

Herec
linoryt, 18 x 12 cm, nerámováno, volně loženo, papír mimo kompozice poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  20:45:00
Číslo položky: 2622
Poslední dražitel: 3889

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Divadelní zkouška
olej plátno na kartonu, 56, 5 x 69 cm, nerámováno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3378
Poslední dražitel: 4505

Před bouří
olej na plátně, 16 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  20:35:00
Číslo položky: 3521
Poslední dražitel: 4337

olej na kartonu, 38, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  20:25:00
Číslo položky: 2109
Poslední dražitel: 2887

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Tanečnice
olej na plátně, 49 x 64 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  20:20:00
Číslo položky: 3128
Poslední dražitel: 4373

Lietava
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2009  20:00:00
Číslo položky: 3518
Poslední dražitel: 4563

Podvečerní nálada
olej na plátně, 30, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  22:00:00
Číslo položky: 3517
Poslední dražitel: 4297

Čapek Josef (1887 - 1945)

Město
linoryt, 16 x 14 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  21:55:00