Číslo položky: 3441
Poslední dražitel: 4406

Šimůnek Jaroslav (1872 - 1939)

Kunětická hora
olej na kartonu, 42 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  20:20:00
Číslo položky: 3384
Poslední dražitel: 3499

Na trhu
olej na kartonu, 49 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  20:05:00
Číslo položky: 3437
Poslední dražitel: 4503

Dostihový závodník
suchá jehla, 30, 5 x 20, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno UD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2009  20:00:00
Číslo položky: 3431
Poslední dražitel: 3544

Krajina před bouří
olej na kartonu, 44 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  21:55:00
Číslo položky: 3382
Poslední dražitel: 4464

Maran S. G. (1886 - 1983)

olej na kartonu, 41 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3436
Poslední dražitel: 4437

Valašská chalupa
olej na kartonu, 45 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  21:35:00
Číslo položky: 3423
Poslední dražitel: 3475

Zimní krajina s potokem
olej na kartonu, 33 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  21:25:00
Číslo položky: 3432
Poslední dražitel: 4511

Hrad Buchlov
olej na plátně, 96 x 96 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 20. léta 20. století, přiložena restaurátorská zpráva
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3428
Poslední dražitel: 4261

olej plátno na kartonu, 54 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  21:10:00
Číslo položky: 3394
Poslední dražitel: 4446

Liška
olej na plátně, 57 x 70 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2009  21:00:00