Číslo položky: 3367
Poslední dražitel: 4514

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  21:40:00
Číslo položky: 3405
Poslední dražitel: 4527

Ilustrační kresba
akvarel, tužka, běloba na papíře, 25, 5 x 15 cm, nerámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  21:25:00
Číslo položky: 3516
Poslední dražitel: 3901

Borovice
olej plátno na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 85 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  21:10:00
Číslo položky: 3515
Poslední dražitel: 4561

Léto u řeky
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  21:05:00
Číslo položky: 3513
Poslední dražitel: 4329

olej na plátně, 51 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  20:55:00
Číslo položky: 3510
Poslední dražitel: 3897

Chalupy v zimě
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, malba poškozena, plátno mírně protrženo na několika místech, lze restaurovat, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  20:40:00
Číslo položky: 3112
Poslední dražitel: 4349

Schwarz Jan (1880 - 1964)

Rozkvetlá jabloň
olej na kartonu, 50, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, karton zvlněn, signováno PD, datováno 1905
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  20:35:00
Číslo položky: 3506
Poslední dražitel: 4459

olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  20:20:00
Číslo položky: 3507
Poslední dražitel: 4567

Křižánky u Svratky
olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 3505
Poslední dražitel: 3884

Nečitelně signováno

Arab s koněm
olej na dřevě, 16, 5 x 14 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno LD a zezadu na dřevě, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2009  20:10:00