Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 3455
Poslední dražitel: 3886

Nesignováno

Postavy u moře
olej na plátně, 42 x 52, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba silně poškozena, v dolní části odpadlá, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  21:30:00
Číslo položky: 3533
Poslední dražitel: 3948

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Jezdec
tuš na papíře, 18, 5 x 12, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno DU, datováno 1904, zezadu ověření od M. Svobodové - Mikolášové (dcera) z roku 1927
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  21:15:00
Číslo položky: 3425
Poslední dražitel: 4354

Observatoř v Benáresu
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 3464
Poslední dražitel: 4576

olej na kartonu, 59 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  21:00:00
Číslo položky: 3534
Poslední dražitel: 3950

Nesignováno

2 x Romantická krajina
párové obrazy, olej na plátně, 20, 5 x 29 cm, rámováno, rámy a malby mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  20:55:00
Číslo položky: 3504
Poslední dražitel: 3934

olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  20:35:00
Číslo položky: 3500
Poslední dražitel: 4131

Holý M.

Klidné moře
olej na plátně, 60, 5 x 80, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  20:25:00
Číslo položky: 3295
Poslední dražitel: 4240

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Pivoňky
olej na plátně, 73, 5 x 62 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  20:20:00
Číslo položky: 3407
Poslední dražitel: 3352

Vyvolávač hadů
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2009  20:05:00
Číslo položky: 3530
Poslední dražitel: 4554

Stromy u potoka
olej na kartonu, 28 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2009  20:30:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE