Číslo položky: 3296
Poslední dražitel: 4156

Tomsa Karel (1869 - 1930)

olej na plátně, 79 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  22:10:00
Číslo položky: 3503
Poslední dražitel: 3491

Chalupa
olej na kartonu, 35, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  22:00:00
Číslo položky: 3311
Poslední dražitel: 3293

Černokněžník
barevná litografie, 48 x 32, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 24/200, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  21:35:00
Číslo položky: 3339
Poslední dražitel: 4446

V aleji
olej na kartonu, 28 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  21:00:00
Číslo položky: 3351
Poslední dražitel: 3412

Letní krajina s chalupami
olej na lepence, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  20:50:00
Číslo položky: 3350
Poslední dražitel: 4377

Körber Adolf (1887 - 1967)

Hrad Zvíkov
olej na plátně, 70 x 55, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 13 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3371
Poslední dražitel: 4024

Starožitnosti
kombinovaná litografie, suchá jehla, akvarel, 35 x 42 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1910
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  20:30:00
Číslo položky: 3373
Poslední dražitel: 4476

Břízy
akvarel na kartonu, 22 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  20:25:00
Číslo položky: 3385
Poslední dražitel: 4422

Pospíšil Jan Bohumil (1898 - 1968)

Zámecké schody
olej na kartonu, 51 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  20:20:00
Číslo položky: 3499
Poslední dražitel: 4541

Wierer Alois (1878 - 1945)

Čtoucí dívka
olej na plátně, 65 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2009  20:05:00