Číslo položky: 3297
Poslední dražitel: 4064

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na plátně, 45 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  21:35:00
Číslo položky: 3550
Poslední dražitel: 4331

Čapek Josef (1887 - 1945)

Modlitba
linoryt, 9, 5 x 7, 5 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  21:15:00
Číslo položky: 3549
Poslední dražitel: 4628

Tomsa Karel (1869 - 1930)

Praha
akvarel na papíře, 30 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  21:10:00
Číslo položky: 3548
Poslední dražitel: 4628

Vesnička
olej na kartonu, 58 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  21:05:00
Číslo položky: 3546
Poslední dražitel: 3494

Chalupa
olej na kartonu, 58 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  20:55:00
Číslo položky: 3526
Poslední dražitel: 3913

Kaufmann Karl (1843 - 1905)

Benátky
olej na dřevě, 31 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  20:40:00
Číslo položky: 3541
Poslední dražitel: 4001

olej na lepence, 51 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  20:30:00
Číslo položky: 3540
Poslední dražitel: 4322

Čapek Josef (1887 - 1945)

Nevěstka
linoryt, 11 x 10 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  20:25:00
Číslo položky: 3370
Poslední dražitel: 4067

Bažanti
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 3525
Poslední dražitel: 3418

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Prahu
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2009  20:05:00