Číslo položky: 2569
Poslední dražitel: 3195

Tichý František (1886 - 1961)

Borovice
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2008  21:15:00
Číslo položky: 3026
Poslední dražitel: 3494

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 111 x 100 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1910
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2008  21:25:00
Číslo položky: 2867
Poslední dražitel: 3862

Kaulbach Hermann, von (1846 - 1909)

V perníkové chaloupce
olej na plátně, 47 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, zepředu štítek autora, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2008  21:20:00
Číslo položky: 2814
Poslední dražitel: 3319

Ležící dívčí akt
olej na plátně, 59 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2008  21:10:00
Číslo položky: 3023
Poslední dražitel: 3329

Nesignováno

Zimní krajina s jezerem
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, restaurováno, nesignováno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2008  20:15:00
Číslo položky: 3022
Poslední dražitel: 3329

Nečitelně signováno

Zimní krajina s říčkou
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, restaurováno, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2008  20:10:00
Číslo položky: 3020
Poslední dražitel: 3112

Nečitelně signováno

Zátiší s jablky
olej na dřevě, 17 x 22 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  22:00:00
Číslo položky: 2891
Poslední dražitel: 3870

Špillar Jaroslav (1869 - 1917)

Divoké kachny
olej na kartonu, 28 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1908
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  21:55:00
Číslo položky: 2892
Poslední dražitel: 3870

Břízy
olej plátno na kartonu, 74 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  21:50:00
Číslo položky: 2946
Poslední dražitel: 3177

Zahel Adolf A. (1888 - 1958)

Studené léto
olej na plátně, 60 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, zepředu štítek autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2008  21:45:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE