Zasněžená vesnice tempera na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Cesta vesnicí tempera na sololitu, 14, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Moře kombinovaná technika na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s konvičkou olej na kartonu, 49 x 62 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Výhled na Prahu olej na plátně, 67 x 85 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na zadní straně záplata, obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zimní krajina s říčkou olej na plátně, 55 x 75 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen