V divadle kombinovaná technika na papíře, 17, 5 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, pozůstalostní razítko autora, 1. pol. 20. století
Národní divadlo v zimě tempera na kartonu, 17 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Motiv z cirkusu tempera na kartonu, 28 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét dívky pastel na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 40 x 28 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Panenky olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Mořské pobřeží (oboustranná malba) kombinovaná technika na kartonu, 23 x 29 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton poškozen - v dolní a v levé části natržen, signováno PD 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti dí...
Rouenská katedrála lept na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 36 x 31 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století