Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16900
Poslední dražitel: 14891

olej na plátně, 57 x 75 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba poškozena, místy poškrábána, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:25:00
Číslo položky: 16793
Poslední dražitel: 16981

Dobrovolný Viktor (1909 - 1987)

Klaun
kombinovaná technika na kartonu, 21 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:20:00
Číslo položky: 16804
Poslední dražitel: 15478

V závěsu
olej na desce, 92 x 76 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:15:00
Číslo položky: 16777
Poslední dražitel: 15459

V divadle
kombinovaná technika na papíře, 17, 5 x 23, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, pozůstalostní razítko autora, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:05:00
Číslo položky: 16864
Poslední dražitel: 15691

Emler František (1912 - 1992)

Národní divadlo v zimě
tempera na kartonu, 17 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16867
Poslední dražitel: 15522

Emler František (1912 - 1992)

Motiv z cirkusu
tempera na kartonu, 28 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16932
Poslední dražitel: 15568

Straka Josef (1864 - 1946)

pastel na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 40 x 28 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16801
Poslední dražitel: 16902

Boemm Ritta (1868 - 1948)

Panenky
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:00:00
Číslo položky: 16785
Poslední dražitel: 14409

Mořské pobřeží (oboustranná malba)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  20:55:00
Číslo položky: 16818
Poslední dražitel: 15488

Abbas

Slon s mládětem
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 57 x 80 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

do JARNÍ AUKCE.