Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16844
Poslední dražitel: 17004

Vojtek Antonín (* 1934)

Dyje pod Pálavou
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:20:00
Číslo položky: 16845
Poslední dražitel: 16876

Jiroudek František (1914 - 1991)

Jasmín
olej na plátně, 80 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16855
Poslední dražitel: 16416

Hlavsa

olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16887
Poslední dražitel: 16980

Nesignováno

Madona - Velký formát
kombinovaná technika na papíře, průměr 147 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a papír místy poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16906
Poslední dražitel: 16994

Dobroruka Ivan (1934 - 2001)

V přístavu - Velký formát
olej na plátně, 96 x 125 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16870
Poslední dražitel: 16897

Chalupy u rybníka
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:15:00
Číslo položky: 16898
Poslední dražitel: 15544

Rajská sonáta - Návrat z lovu
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16940
Poslední dražitel: 15574

K. Emerius

Tuláci
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, vystavováno v roce 1935 v Paříži
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16784
Poslední dražitel: 16836

kombinovaná technika na kartonu, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  22:10:00
Číslo položky: 16811
Poslední dražitel: 15483

Moravec Alois (1899 - 1987)

Z trhu
olej na plátně, 68 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do JARNÍ AUKCE.