Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16876
Poslední dražitel: 17040

Bauch Jan (1898 - 1995)

Alej
kombinovaná technika na kartonu, 56 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:50:00
Číslo položky: 16847
Poslední dražitel: 16771

Nečitelně signováno

Dívka u stolu
kombinovaná technika na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:45:00
Číslo položky: 16891
Poslední dražitel: 15784

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Dej Bože! Barboře Martina...
tuš na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 13, 5 x 9, 5 cm, rámováno, rám a kresba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16886
Poslední dražitel: 14947

Emler František (1912 - 1992)

Kostel
olej na kartonu, 30 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:40:00
Číslo položky: 16888
Poslední dražitel: 15302

Emler František (1912 - 1992)

Pohled na zasněžené město
kombinovaná technika na kartonu, 60 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, karton zvlněn, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16924
Poslední dražitel: 15547

Milenci
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 24 x 17 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40/40, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16797
Poslední dražitel: 15473

Nesignováno

Ptactvo v zámecké zahradě
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.3.2024  21:35:00
Číslo položky: 16807
Poslední dražitel: 16849

Figura
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2011, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16836
Poslední dražitel: 15809

Vyčítal Jan (*1942)

Myslivec na honu
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 26 x 41 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16848
Poslední dražitel: 15509

Máchal Svatopluk (1895 - 1947)

Zátiší s citróny
olej na kartonu, 70 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton vyboulen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do JARNÍ AUKCE.